czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 2 czerwca 2012
  • wyświetleń: 6427

Tor kartingowy w Bielsku - wideo

W Dzień Dziecka został otworzony nowy tor gokartowy w Bielsku-Białej, w byłej hali poprodukcyjnej przy ul. Legionów. Choć obecnie dwupoziomowa trasa liczy 400 metrów, to już za kilka miesięcy liczba ta wzrośnie do blisko 800 metrów!

Reklama

Docelowo bielski tor będzie najdłuższym krytym, wielopoziomowym torem dla gokartów w całej Polsce. Na początek na powierzchni około 2500 m2 zostało ułożone ponad 400 m specjalnie zaprojektowanej trasy. Tor łączy w sobie zalety dynamicznej oraz technicznej jazdy, spełnia wymagania zaawansowanych zawodników jak i nowicjuszy w dziedzinie kartingu.Sporych atrakcji mogą dostarczyć dwie rampy wjazdowo-zjazdowe z wyprofilowanym zakrętem. Oprócz sporej dawki adrenaliny i zabawy tor gwarantuje bezpieczną jazdę dla wszystkich zawodników.

Z okazji Dnia Dziecka przygotowano promocję: za okazaniem legitymacji szkolnej i ważnego oświadczenia można było wykupić 10-minutową jazdę gokartem 6,5 KM z 50% zniżką!

ab, aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.