czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 12 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2958

Kradli paliwo w Czechowicach

Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców Bielska-Białej w wieku 31-33 lata, podejrzanych o kradzież paliwa z dwóch samochodów marki MAN w Czechowicach-Dziedzicach.

W minioną niedzielę, pod osłoną nocy, sprawcy po sforsowaniu ogrodzenia jednej z firm transportowych mieszczącej się w Czechowicach-Dziedzicach wyłamali korki wlewu paliwa w dwóch samochodach marki MAN i usiłowali dokonać kradzieży paliwa.

Celu nie osiągnęli z uwagi na sprawne działanie funkcjonariuszy bielskiego Wydziału kryminalnego, którzy nie dopuścili do kradzieży, a samych sprawców zatrzymali w bezpośrednim pościgu.

Szybko ustalono, że zatrzymani już wcześniej byli podejrzani o dokonywanie podobnych przestępstw. Zostali oni przewiezieni do policyjnego aresztu. Za popełniony czyn zatrzymanym grozi do 10 lat wiezienia.Starty spowodowane działaniem zatrzymanych oceniono na 1600 złotych.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.