czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 13 czerwca 2012
  • wyświetleń: 5072

Osiem bramek w dwóch meczach

Osiem bramek zobaczyliśmy w środę w dwóch spotkaniach "grupy śmierci". W pierwszym Portugalia pokonała Danię 3:2 i zachowała szansę na awans do ćwierćfinałów Mistrzostw Europy. W drugim spotkaniu Niemcy wygrali z Holandią 2:1 i są bardzo bliscy awansu do następnej rundy Euro 2012.

Reklama

Cristiano Ronaldo euro 2012
Najdroższy zawodnik w historii piłki nożnej Cristiano Ronaldo na Euro nie strzelił jeszcze bramki. · fot. www.ronaldo7.net


Waszymi faworytami były właśnie ekipy Portugalii (68% typowań) i naszych zachodnich sąsiadów (52%). Na czele rankingu pojawił się internauta krzychu62 z portalu pless.pl, który przewidział wynik meczu Niemcy - Holandia, a także postawił na wygraną Portugalii.

Co ciekawe, na dziesiątym miejscu jest Jan Hyba z portalu tychy.info, który włączył się do zabawy dopiero w poniedziałek i dokładnie wytypował wyniki czterech spotkań. To pokazuje, że nadal warto włączyć się do gry i walczyć o zwycięstwo w naszym konkursie.

Statystyki Waszych typowań:

[typer_mecz=11]

[typer_mecz=12]

Ranking typujących:

[typer_ranking]

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.