czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 czerwca 2012
  • wyświetleń: 3239

Skradziony samochód i 36 tui

Bilans ostatnich dni kroniki policyjnej z terenu naszej i sąsiedniej gminy Bestwina to dwie kradzieże i oszustwo internetowe.

Do pierwszego zdarzenia doszło w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Mazańcowickiej, gdzie z parkingu skradziono samochód marki Peugeot Partner rocznik 2008 o wartości 40 tys. zł. Właścicielem skradzionego auta jest mieszkaniec Bielska-Białej. Kradzież zgłoszono w poniedziałek.

Do kolejnego zdarzenia doszło w Bestwinie przy ul. Okrężnej. Z terenu działki budowlanej w okresie od 18 do 20 czerwca amator cudzej własności skradł 36 tui. Starty o wartości 360 zł poniósł mieszkaniec Kóz.

Kolejne, tym razem oszustwo internetowe, zgłoszono 20 czerwca. Pokrzywdzoną została mieszkanka Bestwiny, która zaufała sprzedawcy telefonów komórkowych na jednym z popularnych portali aukcyjnych. Straty, która poniosła oszukana kobieta to 150 zł.

KP / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.