czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 28 czerwca 2012
  • 4 lipca 2012
  • wyświetleń: 8367

Rolkowisko na terenie BPTL

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy Bestwina, Klub HDK PCK im. L. Hirszfelda przy TRW oraz Klub HDK PCK przy Urzędzie Miasta i Gminy Czechowice-Dziedzice zaprosili wszystkie dzieci i dorosłych z terenu gminy Bestwina oraz Czechowic-Dziedzic do udziału w Rolkowisku, czyli biegach i zabawach na łyżworolkach.

Impreza odbyła się 1 lipca na terenie Bielskiego Parku Technologicznego Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji.Odbyły się biegi na łyżworolkach w następujących kategoriach wiekowych: przedszkolaki, szkoły podstawowe - klasy 1 - 3, szkoły podstawowe - klasy 4 - 6, gimnazja, szkoły średnie, dorośli. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

Pierwszą konkurencją, otwierającą Rolkowisko, był bieg główny na dystansie około 2 km (start przy kopalni "Silesia"). Miał on charakter otwarty, zawodniczki i zawodnicy startowali wspólnie, była tylko jedna klasyfikacja - wygrywał ten, kto pierwszy przybył na metę, bez względu na wiek i płeć.

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy Bestwina ufundował puchar dla zwycięzcy Biegu, a Klub HDK PCK przy Urzędzie Miasta i Gminy Czechowice-Dziedzice dla najlepszej zawodniczki w tym biegu. Klub HDK PCK im. L. Hirszfelda przy TRW ufundował Puchar dla najmłodszego uczestnika Rolkowiska.

Oprócz wyścigów rozegrane zostały również konkurencje o charakterze rekreacyjno-sprawnościowym, a na zakończenie bieg sztafetowy - rywalizacja reprezentacji gminy Bestwina z reprezentacją Czechowic-Dziedzic.

danielek2002

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.