czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 30 czerwca 2012
  • 1 lipca 2012
  • wyświetleń: 3742

Hiszpania mistrzem Europy!

Hiszpania została mistrzem Europy. W turnieju rozgrywanym na stadionach Polski i Ukrainy zespół Vincente del Bosque wygrał cztery spotkania, strzelił 12 bramek i stracił zaledwie jedną. W finale Hiszpanie pokonali Włochów aż 4:0!

Xavi Hernandez, Hiszpania
Xavi Hernandez (Hiszpania)


Obie drużyny spotkały się po raz drugi, wcześniej w meczu grupowym padł remis 1:1. Na stadionach w Poznaniu i Gdańsku rywalizowały jeszcze z Chorwacją i Irlandią. Potem eliminowały inne piłkarskie potęgi: Hiszpania - Francję i Portugalię, Włosi - Anglię i Niemców.

W niedzielę lepsi okazali się Hiszpanie. W roli faworytów widziała ich większość, jednak nikt nie wierzył, że pokonają rywala aż tak wysoko.
[typer_mecz=31]

W niedzielę zakończyła się także zabawa w typowanie wyników. A tutaj nie mniejsze emocje: Na samodzielne prowadzenie w ostatniej chwili wskoczył snopek (64 punkty). Drugie miejsce zajął krzychu62, a trzecie jotka.

Ranking typujących:

[typer_ranking]

Gratulujemy! W najbliższych godzinach powyższa trójka otrzyma informację o sposobie odebrania nagród.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.