czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 lipca 2012
  • wyświetleń: 2375

Wyprawka szkolna - złóż wniosek

Do 5 września można składać wnioski na dofinansowanie zakupu podręczników w ramach rządowego programu pomocy uczniom w 2012 r. - "Wyprawka szkolna". Otrzymać można nawet ponad 500 złotych.

Reklama

Informacja o wyprawce szkolnej 2012r.

Programem objęci są uczniowie rozpoczynający edukację szkolną roku szkolnym 2012/2013 w klasach I-IV szkoły podstawowej, I-IV ogólnokształcącej szkoły muzycznej I stopnia, klasie I szkoły ponadgimnazjalnej: zasadniczej szkoły zawodowej, liceum ogólnokształcącego i technikum, klasie IV ogólnokształcącej szkoły muzycznej II stopnia, klasie IV ogólnokształcącej szkoły sztuk pięknych, klasie I liceum plastycznego lub klasie I albo VII ogólnokształcącej szkoły baletowej.

Programem objęci są także uczniowie słabowidzący, niesłyszący, z upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim oraz uczniowie z niepełnosprawnościami sprzężonymi, w przypadku gdy jedną z niepełnosprawności jest niepełnosprawność wymieniona wyżej, posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, uczęszczający w roku szkolnym 2012/2013 do szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, niezależnie od dochodu.

Szczegóły programu znajdziecie po prawej stronie w formie pliku do pobrania.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.