czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 lipca 2012
  • wyświetleń: 5182

Przez hazard stracili dorobek życia

O tym jak ciężko walczyć z uzależnieniem od hazardu możemy przekonać się na podstawie artykułu, który pojawił się w najnowszym numerze "Gazety Czechowickiej". Opisuje on losy czechowiczan, którzy w krótkim czasie stracili niemal cały dorobek życia.

ReklamaPaństwo Anna i Roman K. mają dziś dług przekraczający 100 tysięcy złotych. Sprzedali swoje mieszkanie, przenieśli się do rodziców, na nowo próbują odbudować zaufanie w swoim związku. A nie byłoby tego wszystkiego, gdyby nie hot spoty i uzależnienie pana Romana od hazardu.

Kiedy pani Anna dowiedziała się, że mieszka pod jednym dachem z hazardzistą? Jak sama dziś mówi, o wiele za późno. Jej mąż tonął w długach, coraz częściej sięgał po alkohol, nie potrafił już sobie poradzić z przygniatającymi go problemami, myślał o samobójstwie.

Czechowiczaninowi bardzo długo udawało się ukrywać swój problem. Jego żona o długach, maszynach dowiedziała się dopiero po około 5 latach. Od znajomego. Pan Roman zwierzył mu się, bo nie dawał sobie już rady ze swoim życiem.

aka / czecho.pl
źródło: Gazeta Czechowicka

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.