czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 24 lipca 2012
  • wyświetleń: 7378

Rusza budowa kanalizacji

Rusza budowa kanalizacji połączona z wymianą sieci wodociągowej w naszej gminie. Rozstrzygnięto już dwa przetargi, podpisano również umowy z wykonawcami robót.

Reklama

kanalizacja
Rusza budowa kanalizacji


Przedsięwzięcia "Regulacja gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice" realizuje Spółka Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej.

W centrum miasta budową kanalizacji zajmie się konsorcjum firm: "AQUA-System" S.A. w Bielsku-Białej (lider konsorcjum) oraz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ELTAR" z Tarnowa. Najkorzystniejsza oferta wyłoniona w postępowaniu przetargowym opiewa na kwotę 34.662.452 zł brutto. Umowa z wykonawcą została już podpisana, w związku z czym roboty ruszą w najbliższym czasie.

Na terenie sołectwa Zabrzeg i części Ligoty (Miliardowice) wykonawcą zostało Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego "Machnik" z Mochnaczki Wyżnej (z gminy Krynica Zdrój). Najkorzystniejsza oferta wyłoniona w drodze przetargu opiewa na wartość 39.614.867 zł brutto. Umowa z wykonawcą robót właśnie została podpisana.

SK / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.