Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 grudnia 2004
  • wyświetleń: 754

Policyjna profilaktyka

Policja apeluje, by podczas świątecznej gorączki zakupów zwracać baczniejszą uwagę na swoje bezpieczeństwo. W ramach profilaktyki przypominamy, by zwracać uwagę na osoby stojące w kolejne przed i za nami. Nie należy również zostawiać portfela z pieniędzmi w otwartej torebce czy na ladzie sklepowej. Gotówkę najlepiej umieść w kilku miejscach i unikać tzw. sztucznego tłoku.

Grzechem wielu kierowców jest pozostawianie cennych rzeczy w widocznym miejscu w samochodzie. Wielkim ułatwieniem dla złodziei jest wypisany numer karty PIN-u na kartach bankomatowych. - Wyjeżdżając do bliskich, należy zabezpieczyć mieszkanie. Zamknąć dokładnie wszystkie zamki w drzwiach i oknach, wyłącz wszystkie urządzenia.

Jeżeli masz alarm - nie zapomnij go włączyć. Poproś sąsiada, aby zwrócił uwagę na twoje mieszkanie (m.in. wyjął korespondencję ze skrzynki) - wyjaśnia oficer prasowy bielskiej policji Elwira Jurasz.

KaP

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.