czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 3732

Czechowice: złodzieje atakują

400 kg prętów stali zbrojeniowej, słupy ogrodzeniowe, telefon komórkowy, pieniądze i dokumenty - to bilans kradzieży ostatnich dwóch dni w Czechowicach-Dziedzicach i sąsiedniej Bestwince.

Jak informuje biuro prasowe Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej - 400 kg prętów stali zbrojeniowej skradziono z ul. Młyńskiej w Czechowicach-Dziedzicach, z terenu budowy zbiornika wody pitnej. Straty oszacowano na 1400 zł.

Do kolejnej kradzieży doszło na terenie budowy sklepu Kaufland przy ul. Słowackiego. Tam złodzieje skradli osiem słupków ogrodzeniowych. 500 zł strat poniosła firma z Wrocławia.

Z kolei w Bestwince przy ul. Dworcowej, w sklepie spożywczym został skradziony telefon komórkowy o wartości 1000 zł. Do podobnej kradzieży doszło w Czechowicach na placu targowym (ul.Targowa), gdzie mieszkance Zabrzega nieznany sprawca skradł z torebki portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 450 zł.

KP / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.