czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 4523

Złapani na gorącym uczynku

Trzech złodziei w wieku 14, 15 i 18 lat złapali czechowiccy policjanci. Kolejny złodziej - zatrzymany przez pracowników ochrony - to 32 letni mężczyzna.

Trzej młodzi amatorzy cudzej własności chcieli ukraść trzy grzejniki z jednej z placówek należącej do Urzędu Miejskiego przy ul. Hutniczej w Czechowicach-Dziedzicach. Straty oszacowano na 350 zł. Do zdarzenia doszło 17 sierpnia.

Tego samego dnia kolejnym zatrzymanym - był 32-letni mężczyzna - który chciał ukraść z terenu Walcowni Metali "Dziedzice" 55 kg mosiądzu. Został zatrzymany przez pracowników ochrony.

Niestety nie udało się zatrzymać złodziei, którzy włamali się 16 sierpnia do jednego z budynków przy ul. Łagodnej. Po wyłamaniu zamka z drzwi złodzieje spenetrowali mieszkanie. Straty oszacowano na 7 tys. zł.

Również nie udało się zatrzymać złodzieja, który włamał się do jednej z piwnic przy ul. Węglowej, skąd skradł pól tony węgla o wartości 350 zł. Kradzież zgłoszono 18 sierpnia.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.