czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 30 sierpnia 2012
  • 2 września 2012
  • wyświetleń: 5452

Trwają remonty na DK 1

Do końca września kierowcy na trasie Czechowice-Dziedzice-Piasek muszą uzbroić się w cierpliwość. Trwa tam remont nawierzchni. Prace mają zakończyć się do 29 września br. Wykonawcą robót jest firma DROGOMEX Sp. z o.o.

- Roboty zwykle prowadzone będą na obu jezdniach z zamknięciem prawych pasów ruchu. Na tych odcinkach ruch odbywać się będzie wyłącznie lewym pasem. Wyjątkiem będzie remont nawierzchni w obrębie skrzyżowania DK 1 z ul. Męczenników Oświęcimskich w Pszczynie, gdzie zamknięta zostanie cała jezdnia w kierunku Katowic, a ruch przełożony zostanie na jezdnię prawą - tłumaczy Dorota Marzyńska - Kotas specjalista ds. komunikacji społecznej GDDiA oddział w Katowicach.

Utrudnienia występować będą kolejno na odcinkach:

Piasek - odcinek od skrzyżowania z ul. Podleśną do skrzyżowania z ul. Studzienicką (jezdnia w kier. Bielska-Białej).

Pszczyna - odcinek od skrzyżowania z ul. Bieruńską do skrzyżowania z ul. Męczenników Oświęcimskich (jezdnia w kier. Bielska-Białej).

Goczałkowice-Zdrój - od skrzyżowania z ul. Główną do skrzyżowania z ul. Borowinową (jezdnia w kier. Bielska-Białej).

Goczałkowice-Zdrój - od skrzyżowania z ul. Borowinową do skrzyżowania z ul. (jezdnia w kierunku Katowic).

Pszczyna - od skrzyżowania z ul. Bielską do skrzyżowania z ul. Oświęcimskich (jezdnia w kierunku Katowic).

Pszczyna - skrzyżowanie z ul.Hallera (jezdnia w kierunku Katowic).

Da podróżujących na trasie Katowice - Bielsko-Biała - Cieszyn, zaleca się, aby kierowali się trasą DK-81. Administrator DK 1 przeprasza za utrudnienia i prosi o zachowanie ostrożności.

nan / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.