czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 6 września 2012
  • wyświetleń: 2187

Kursy Wstępne od 1,90zł za godzinę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BEST Centrum Języków Obcych" podaj

Artykuł sponsorowany:

Kto by nie chciał skosztować czekoladki zanim kupi całe pudełko? U nas teraz to możliwe - przed zapisaniem się na całoroczny kurs językowy można spróbować naszych zajęć na pokazowych kursach wstępnych już za 19 zł i zdecydować czy warto inwestować w większą ich ilość... Jeśli jednak zdecydujesz się na cały rok nauki u nas zwrócimy Ci koszt "degustacji":) ale to nie wszystko dodamy do tego rabat za kontynuację nauki!

Best
Harmonogram Kursów Wstępnych


Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane ofertą językową BEST CJO do skorzystania z atrakcyjnej oferty Kursów Wstępnych, pozwalających za niewielką opłatą poznać podstawy języka, zobaczyć lektora, ocenić naszą szkołę oraz metody jakimi uczymy.

Kursy wstępne ruszają od 17 września 2012 roku i trwają do 5 października (dokładne daty w poniższej tabeli). Właściwe kursy - całoroczne, zaczynają się od 8 października 2012 i trwać będą do czerwca 2013. Nie zwlekaj, przyjdź i przekonaj się, dlaczego warto zostać Studentem BEST CJO. Liczba miejsc ograniczona.

BEST CJO Czechowice-Dziedzice


Co to są Kursy Wstępne?

Kursy Wstępne pozwolą ci odpowiedzieć na pytania:
- Czy warto uczyć się danego języka, czy nie jest on dla mnie za trudny?
- Czy język i kultura kraju, w jakim jest on używany są dla mnie interesujące?
- Czy poziom zaawansowania jest dla mnie odpowiedni?
- Czy lektor jest profesjonalny i kreatywny oraz dobrze przygotowany do zajęć?
- Czy zajęcia są bezstresowe i ciekawe?
- Czy metoda jest efektywna a tempo nauki odpowiednie?
- Czy szkoła ma odpowiednie zaplecze edukacyjne oraz czy chciałbym się do niej zapisać na cały rok szkolny?
- Czy BEST Centrum Języków Obcych spełni moje oczekiwania?

Wrześniowe Kursy Wstępne poza sprawdzeniem szkoły, lektora i metody to także przyjemnie i efektywnie spędzony czas na nauce wybranego języka. W tym czasie poznasz nowe przydatne słownictwo, przerobisz interesujące tematy, w tym kilka podstaw gramatycznych oraz dowiesz się ciekawych faktów o kulturze krajów, w których mówi się na co dzień wybranym przez ciebie językiem.

Jak i gdzie zapisać się na Kursy Wstępne?

Aby uczestniczyć w Kursie Wstępnym wystarczy zapisać się w Sekretariacie BEST CJO na jeden z proponowanych poniżej kursów i wpłacić opłatę całościową lub z rabatem (patrz PROMOCJA poniżej). Jedna osoba może uczestniczyć w zajęciach pokazowych tylko z jednego, wybranego Kursu Wstępnego.

Udział w Kursie Wstępnym nie wiąże się z koniecznością zapisania się na kurs całoroczny. Mamy jednak nadzieję, iż po zajęciach pokazowych w ramach Kursów Wstępnych, poznaniu naszych lektorów oraz samej szkoły zechcą Państwo zapisać się na kursy całoroczne, które ruszają od października 2012 roku.

Ile kosztuje Kurs Wstępny?

Cennik:

Zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego kosztują 12zł za jednostkę lekcyjną (pełny kurs pokazowy 120zł za 10 jednostek), a pozostałe języki kosztują 30zł za jednostkę lekcyjną (pełny kurs pokazowy z pozostałych języków kosztuje 180zł za 6 jednostek lekcyjnych). Zajęcia z języka angielskiego przygotowane są także dla dzieci i młodzieży. Jednostka lekcyjna w grupie dorosłych to 45 minut, a w dziecięcej i młodzieżowej 30 minut.

Czy Kurs Wstępny można kupić z rabatem?

Tak, przez Groupon.

Super Promocja przez Groupon:

Uwaga: Dnia 6 września 2012 ukaże się w internecie na stronie Groupon oferta Kursów Wstępnych z super rabatem 85%. Czyli jedne zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego kosztować będą tylko 1,90 zł za 1 godzinę lekcyjną (19 zł za 10 godzin lekcyjnych), a języki egzotyczne odpowiednio 4,83 zł za godzinę lekcyjną (29 zł za 6 godzin lekcyjnych). Więcej informacji w Sekretariatach BEST CJO.

Zapisy na Kursy Wstępne przez Groupon trwają od daty emisji kuponu na groupon.pl do 15 września 2012. Kupon ważny jest do 1 października 2012, ale aby skorzystać z wszystkich zajęć w ramach Kursów Wstępnych należy zapisu dokonać przed rozpoczęciem kursu.

Ilość miejsc w grupach jest ograniczona, dlatego przed wykupieniem kuponu należy sprawdzić dostępność miejsca oraz zarezerwować sobie miejsce na wybranym kursie. Rezerwacja telefoniczna miejsca bez podania kodu kuponu trwa 1 dzień roboczy, rezerwacja telefoniczna miejsca po podaniu kodu trwa 2 dni robocze, w tym czasie należy dostarczyć wydruk kuponu do sekretariatu BEST i wypisać formularz osobowy. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W wypadku braku miejsca w danej grupie kupon będzie można wykorzystać w innej grupie lub w innej lokalizacji (w zależności od dostępności i wolnych miejsc). Minimalna ilość osób w grupie to 3, a maksymalna to 15 osób. W wypadku zapisania się na Kurs Wstępny, który nie osiągnął minimum BEST CJO może zaproponować klientowi do wyboru inny kurs, zorganizować 1 lekcję indywidualną 1na1 z lektorem lub zwrócić koszt kuponu (po okazaniu kuponu).

Czy jeżeli po Kursie Wstępnym zapiszę sie na kurs całoroczny do BEST CJO to uzyskam jeszcze rabat?

Tak

Kurs Wstępny w praktyce jest za darmo dla osób, które będą kontynuować naukę.

Osoby, które zdecydują się na kontynuację rozpoczętej we wrześniu przygody z językiem w BEST CJO otrzymają SPECJALNY RABAT - zwrot kosztów Kursu Wstępnego plus aktualny rabat dla kontynuacji w wysokości 80zł - czyli co najmniej 100zł (rabat odliczany będzie od ceny kursu całorocznego), a także wiele innych korzyści wynikających z bycia Słuchaczem BEST CJO.

Serdecznie zapraszamy do zapisów w Sekretariacie BEST CJO już dziś.

UWAGA: Jeżeli oferta na groupon.pl nie zostanie wyprzedana będzie również możliwość zapisania się na kursy wstępne bezpośrednio w sekretariacie BEST w cenach promocyjnych.

BEST Centrum Języków Obcych

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Kolejowa 15

tel. 32 215 21 88
fax 32 747 30 73

BEST Centrum Języków Obcych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BEST Centrum Języków Obcych" podaj