czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 10 września 2012
  • wyświetleń: 1329

Naukę języków czas zacząć!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hello Interactive" podaj

Artykuł sponsorowany:

Ruszyły zapisy do szkoły języka angielskiego i hiszpańskiego Hello Interactive. Zapisy do 21 września.

Hello Interactive


Dlaczego warto się z nami uczyć? Odpowiedź jest prosta, szkoła Hello Interactive stosując w swoim nauczaniu znane jako ICT (Information and Communication Technologies) technologie informacyjno-telekomunikacyjne wychodzi naprzeciw współczesnym wymaganiom ministerialnym i europejskim dotyczącym nauczania języków obcych.

Udowodniono, że nowe technologie przyczyniają się w znacznym stopniu do poprawy wyników w nauce, ponieważ zwiekszają zaangażowanie uczniów. ICT pozwalają na stworzenie autentycznych sytuacji komunikacyjnych, wprowadzają dynamizm w lekcje oraz sprawiają że zajęcia są dużo bardziej atrakcyjne. Poza tym nauczanie skoncentrowane jest głównie wokół przydatnych w życiu umiejętności komunikacyjnych rozwijanych poprzez najnowsze metody dydaktyczne. Nie brakuje też zabawy oraz indywidualnego podejścia.Uczniowie mają możliwość aktywnego i dynamicznego uczestnictwa w lekcjach. To wszystko zapewne przyczyni się do ich motywacji i chęci uczenia się danego języka.Hello Interactive to gwarancja zadowolonych klientów! Prowadzimy: kursy grupowe oraz indywidualne dla dzieci i dorosłych, a także konwersacje z native speakerami. Istnieje także możliwość realizacji zajęć w szkole uczniów (zajęcia odbywają się na terenie Czechowic, Pszczyny i okolic).

Gwarantujemy niskie ceny - www.hello-ie.pl/pliki/cennik.pdf ]sprawdź cennik[/url].

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń pod numer tel 608-78-33-54 (od godziny 14.00 do 19.00) lub napisz na adres: hello-ie@hotmail.com.

Hello Interactive

43-230 Goczałkowice-Zdrój
ul. Brzozowa 65a

tel. 32 733 27 40
kom. 608 78 33 54

Hello Interactive

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hello Interactive" podaj