Wiadomości

  • 12 września 2012
  • 24 października 2012
  • wyświetleń: 2642

Bestwina na starej fotografii

Muzeum Regionalne im. ks. Zygmunta Bubaka w Bestwinie oraz Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie zapraszają do udziału w konkursie "Gmina Bestwina na starej fotografii". Celem konkursu jest ukazanie, jak na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci zmienił się wizerunek gminy.

Do konkursu można zgłosić dowolną liczbę fotografii ukazujących takie miejsca w gminie, które już nie istnieją lub radykalnie się zmieniły (stare domy, sklepy, ulice, itp.) Zdjęcie należy opatrzyć informacją, którego miejsca dotyczy.

Zdjęcia powinny pochodzić z rodzinnych albumów, wykonane samodzielnie bądź przez osobę z bliższej bądź dalszej rodziny w celu uniknięcia konfliktów natury praw autorskich.

Termin składania fotografii mija w listopadzie. Prace wystawione zostaną na pokonkursowej ekspozycji w styczniu, podczas której wręczone zostaną nagrody laureatom.

aka / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Muzeum Bestwina" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Muzeum Bestwina

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Muzeum Bestwina" podaj