czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 stycznia 2005
  • wyświetleń: 913

Po strajkowej burzy...

Jak śląskie tory wygladają po strajkowej burzy w Tarnowskich Górach? Przez dwie godziny nie jeździły tam pociągi. Związkowcy zatrzymali dwie podmiejskie osobówki i kilkanaście składów towarowych.

Nasz reporterka Iza Janoszek sprawdzała jak wygląda teraz sytuacja na największym dworcu na Śląsku, czyli Głównym w Katowicach - http://www.download.radiomega.pl/newsy_sound/862.mp3 class=dodaj>[posłuchaj].

Radio Mega FM

--------------------------------------------------------------------------------------

Strajk na torach (informacja z godz. 9.30)

Kolejarze wstrzymali w Tarnowskich Górach ruch pociągów osobowych i towarowych. Chwilowy brak możliwości dojazdu pociągiem i obawa że akcja nie skończy się planowo, a co najgorsze może się nawet rozszerzyć spowodowała spory ruch na drogach całej aglomeracji.

Po wczorajszym fiasku rozmów z rządem i zarządem PKP, kolejarze podjęli rano protesty. Rozpoczęli blokady w kilku miejscach w kraju-chodzi o Trójmiasto, sparaliżowali tez ruch pociągów w Szczecinie i Lublinie.

www.download.radiomega.pl/newsy_sound/860.mp3 class=dodaj>[posłuchaj relacji reportera]

Radio Mega FM

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.