czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 15 września 2012
  • 17 września 2012
  • wyświetleń: 4800

Wraca Akademia Pięknego Czasu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

17 września rozpoczyna się kolejny semestr działalności Akademii Pięknego Czasu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach. W tym semestrze zawieszone zostają do odwołania zajęcia z lektoratu języka rosyjskiego.

Biblioteka w nowych godzinach
Po wakacyjnej przerwie rusza nowy semestr Akademii Pięknego Czasu


Zapisy oraz opłaty w wysokości 40 zł za semestr (od 17 września do 14 grudnia) przyjmowane są w dziale promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Niepodległości 32/34). Szczegółowe informacje można ponadto uzyskać pod numerem telefonu 32 215-20-01.

Harmonogram zajęć dostępny jest na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w zakładce Akademia Pięknego Czasu (mbp.czechowice-dziedzice.pl) oraz w Centrali Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Niepodległości 32/34), Wypożyczalni (Plac Jana Pawła II) oraz Filii Nr 10 Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Węglowa 56).

Inaugurujący rok wykład Jana Mazurkiewicza "Miłosz - przegrane życie?" odbędzie się 21 września o godzinie 16.00 w Filii nr 10 (ul. Węglowa 56 Czechowice-Dziedzice).

aka / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj