czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 września 2012
  • 26 września 2012
  • wyświetleń: 2331

Nagroda im. Józefa Machalicy

Do 30 września można składać wnioski o przyznanie Nagrody za działalność na rzecz Gminy Czechowice-Dziedzice im. Józefa Machalicy, którą ustanowiła Rada Miejska Czechowic-Dziedzic 31 maja 2010 roku.

Kolejna nagroda dla Floriana Grzybka
Florian Grzybek jest pierwszym laureatem nagrody im. Józefa Machalicy


Nagroda stanowi formę uhonorowania szczególnych zasług i aktywności społecznej osób, które działają nieodpłatnie w sferach życia społecznego i publicznego na rzecz mieszkańców Czechowic-Dziedzic, a w szczególności wyróżniły się w publicznej działalności społecznej i charytatywnej lub w działalności mającej wpływ na podniesienie poziomu życia mieszkańców.

Przypominamy, że pierwszym (i do tej pory jedynym) laureatem nagrody jest Florian Grzybek .

Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać organizacje pozarządowe, instytucje publiczne państwowe i samorządowe, grupy mieszkańców.

Wnioski o przyznanie nagrody można składać w zamkniętych kopertach do 30 września w Biurze Podawczym (Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Pl. Jana Pawła II 1) z opisem: "Nagroda im. Józefa Machalicy".

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.