Wiadomości

  • 4 października 2012
  • wyświetleń: 1819

Wygraj lot szybowcem!

Rozpoczęła się druga edycja ogólnopolskiej kampanii "Narkotyki? Na co mi to". W konkursie przygotowanym przez organizatorów przedsięwzięcia można wygrać lot szybowcem z Mistrzem Świata - Sebastianem Kawą.

nacomito
fot. nacomito.com.pl


Organizatorzy oczekują od uczestników zaprezentowania siebie i swojej pasji w atrakcyjny i oryginalny sposób. Może on przybrać postać np. filmu, zdjęcia, rysunku, eseju lub innej wybranej formy artystycznej. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej kampanii www.nacomito.com.pl.

- Poprzez konkurs chcemy kształtować wśród młodzieży postawę aktywną wobec własnego rozwoju i realizacji swoich pasji. Zgodnie z przekazem kampanii, "Nie potrzebuję narkotyków do życia, bo realizuję się w inny, ciekawy dla mnie sposób", zachęcamy do kreatywności i pielęgnowania własnego hobby - mówi Piotr Jabłoński, Dyrektor Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii.

Konkurs ma charakter ogólnopolski. Spośród zgłoszonych prac zostanie nagrodzonych 16 laureatów - po jednym z każdego województwa. Nagroda jest wyjątkowa. W myśl hasła przyświecającego tegorocznej edycji kampanii: "Narkotyki? Na co mi to. Odleć z nami, nie z narkotykami!", laureaci usiądą za sterami szybowca wraz z Sebastianem Kawą. Wielokrotny Mistrz Świata i Europy - Ambasador tegorocznej kampanii - pokaże zwycięzcom konkursu, czym jest prawdziwa adrenalina i pozytywny odlot!

- Mam nadzieję, że wielu młodych ludzi poświęca dużo uwagi i czasu swoim zainteresowaniom. Nie ma nic przyjemniejszego niż przeżywanie, bez jakichkolwiek używek, czystych, prawdziwych emocji - mówi Sebastian Kawa.

Finał konkursu odbędzie się podczas pikniku organizowanego pod hasłem "Stacja odlot". W jednym z hangarów warszawskiego lotniska, w niepowtarzalnej lotniczo-odlotowej atmosferze, spotkają się laureaci, młodzież z warszawskich szkół, Sebastian Kawa oraz organizatorzy kampanii i media. Zaproszeni goście będą ponadto świadkami interaktywnego spektaklu "live".

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.