czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 października 2012
  • wyświetleń: 4762

Drugi raz na "podwójnym gazie"

Po raz drugi w ciągu trzech ostatnich dni czechowiccy policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Jakby tego było mało nie dość, że po raz kolejny wsiadł za kierownicę "na podwójnym gazie", to dodatkowo kierował bez uprawnień, które zatrzymano mu za wcześniejsza jazdę w stanie nietrzeźwości.

W sobotnią noc mundurowi zatrzymali młodego kierowcę do kontroli drogowej w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Traugutta. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca opla astry miał we krwi ponad pół promila alkoholu. Już wówczas nie posiadał prawa jazdy, które zatrzymano mu za wcześniejszą jazdę "na podwójnym gazie".

Wtorkowej nocy po raz kolejny "wpadł" w ręce mundurowych, gdy zygzakiem jechał swoim oplem czechowicką ul. Kopernika. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad promila alkoholu. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj po raz kolejny usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu do 2 lat więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

ab / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.