czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 stycznia 2005
  • wyświetleń: 983

Utrzymanie powiatowych dróg

Radni wyrazili zgodę na zawarcie porozumienia, pomiędzy starostą bielskim Andrzejem Płonką i burmistrzem miasta Janem Bergerem. Sprawa dotyczy przekazania zadań w zakresie zimowego utrzymania nawierzchni, chodników, obiektów inżynierskich, urządzeń zabezpieczających ruch i innych związanych z drogami powiatowymi na terenie miasta Czechowice-Dziedzice.

Porozumienie dotyczy również bieżącego utrzymania czystości na drogach powiatowych. Zarząd powiatu zobowiązał się przekazać burmistrzowi na wykonanie przekazanych zadań 300 000 złotych. Rozliczenie rozłożono na trzy raty (do końca marca, września i listopada).

W przypadku wystąpienia bardzo trudnych warunków atmosferycznych w postaci obfitych opadów śniegu oraz silnych wiatrów powodujących zamiecie i zawieje śnieżne, zarząd dróg powiatowych w Bielsku-Białej na koszt własny udostępni ciężki sprzęt do likwidacji powstałych utrudnień.

KaP

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.