Wiadomości

  • 18 października 2012
  • wyświetleń: 4870

Zatankowali i uciekli

Dwóch kierowców postanowiło zatankować i nie płacić. Stacja paliw przez nieuczciwych kierowców straciła ponad 1000 zł.

Do kradzieży doszło na stacji paliw przy ul. Węglowej. Pierwszy z kierowców, który przyjechał samochodem marki Audi zatankował paliwo za ponad 500 zł po czym wsiadł do samochodu i odjechał nie płacąc. Tego samego dnia (16 października) inny kierowca - tym razem - fiata seicento - zatankował na kwotę 560 zł i również postanowił nie płacić za paliwo.

Teraz obu nieuczciwych kierowców poszukuje policja. Pomoże im w tym monitoring na stacji benzynowej.

To nie jedyne zdarzenia tego dnia w Czechowicach-Dziedzicach. Przy ul. Towarowej nieznany sprawca skradł z kieszeni spodni 63-letniego mężczyzny portfel z dokumentami.

W tym samym dniu pracownicy ochrony zatrzymali 47-letniego amatora cudzej własności, który próbował ukraść z terenu kopalni kabel miedziany o wartości 300 zł.

Z kolei w nocy z 12 na 13 października nieznany sprawca włamał się do pomieszczeń gospodarczych przy ul. Rumana skąd skradł 30 sztuk indyków. Straty oszacowano na 3000 zł.

nan / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.