Wiadomości

  • 20 października 2012
  • 27 października 2012
  • wyświetleń: 11585

Pierwsza wyprzedaż garażowa

Za nami:

W sobotę 27 października w Czechowicach-Dziedzicach na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się po raz pierwszy w naszym mieście duża zorganizowana wyprzedaż garażowa.

Wyprzedaże garażowe są bardzo popularne w Holandii, Niemczech czy Szwecji. U nas w kraju dopiero raczkują, ale tam gdzie zostają zorganizowane, m.in. w Bielsku-Białej i w Pszczynie , spotykają się ze sporym zainteresowaniem.Sprzedającym może być każdy. Wystarczy uporządkować swoją szafę, garaż, strych. Ideą wyprzedaży garażowych jest bowiem pozbycie się niepotrzebnych rzeczy, a ze strony kupujących nabycie takich, które nie znajdzie się w żadnym sklepie. Na wyprzedażach ceny też są znacznie niższe niż w np. w komisach.

Czechowicka wyprzedaż rozpocznie się o godzinie 9.00 i potrwa do 14.00. Wynajęcie stoiska będzie kosztowało 10 złotych, a sprzedający będą mieli do dyspozycji bezpłatny parking. Kupujący na teren prowadzonej wyprzedaży będą mieli wstęp bezpłatny.

Kontakt z organizatorem: 692-491-460.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.