Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 26 października 2012
  • wyświetleń: 1868

Ekspert - Kredyty zaprasza

Artykuł sponsorowany:

Szukasz kredytu lub pożyczki? Masz obawy i wątpliwości? Chcesz najlepszej dla Ciebie oferty? A może chcesz sprawdzić czy możesz mieć niższą ratę?

Ekspert kredyty
Doradztwo kredytowe mieści się w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Targowej 4


Od dwóch lat obserwujemy obostrzenia w zasadach udzielania kredytów i pożyczek - czy rzeczywiście dzisiaj tak trudno uzyskać kredyt lub pożyczkę?

Naszym zdaniem nie - trzeba tylko bardzo precyzyjnie dobrać ofertę banku do potrzeb klienta. Umiejętnie sprawdzać oferty banków i dopasować je do swoich potrzeb, a także możliwości finansowych. Każdy bank zbada Twoją historię kredytową w BIK i Twoją zdolność kredytową. Ale każdy Bank ma swoje zasady - jeden uzna umowę zlecenie, inny nie, jeden przyjmie wynagrodzenia z 3 miesięcy, inny z 6 lub 12, różni się wysokość kosztów stałych gospodarstw domowych uwzględnianych przez banki do obliczenia zdolności kredytowej, historia BIK również jest badana przez banki w różny sposób: jeden bank sprawdzi ostatnie 6 m-cy, inny 12, jeszcze inny 3 lata, a inny całą historię kredytową.

Jeżeli w jednym banku masz odmowę, nie znaczy to, że nie warto próbować w innym. Powtarzana w mediach teza, ze jest trudniej o kredyty, że jest kryzys, powoduje, że klienci przestają dbać o swoje interesy i jeżeli dostaną kredyt to nie negocjują jego warunków. Z bankiem można negocjować wszystko: marże, prowizje, ubezpieczenia. Każdy bank jest sprzedawcą - musi zarobić, żeby zarobić musi sprzedać Klientowi jak najwięcej i najlepiej drogich produktów : przychodzisz po pożyczkę lub kredyt mieszkaniowy , wychodzisz z rachunkiem bankowym, kartą kredytową i dodatkowym ubezpieczeniem.

Czy wiesz na pewno, że tak musi być?

Nie zawsze i nie w każdym banku, jeżeli zgodzisz się kupić dodatkowy produkt musisz otrzymać coś zamian - np. niższą prowizję lub niższą marżę.

Czy jesteś pewien na co zwracać uwagę, szukając najlepszej oferty bankowej?

Musisz wyjść z założenia, że nie ma najlepszej oferty na rynku, oferta musi być najlepsza dla Ciebie, przy uwzględnieniu Twoich potrzeb, Twojego profilu finansowego oraz Twojej historii BIK. Zazwyczaj oceniając oferty banków klienci analizują prowizję i marżę banku. Te dane przestały jednak już być miarodajne, ponieważ banki wiedzą, na co klienci najczęściej zwracają uwagę i tak konstruują swoją ofertę, że marża i prowizja wydają się bardzo korzystne, prowizja 0 % , niska marża - ok, ale później okazuje się , że w umowie kredytowej ukryte są takie koszty, że z pozoru atrakcyjna oferta daje nam wyższą ratę miesięczną niż w innym banku.

Jaką masz szansę przedzierając się samotnie przez oferty wielu banków, stosy dokumentów i gąszcz paragrafów w umowie o kredyt lub pożyczkę?

Od tego właśnie jest niezależny pośrednik kredytowy - żeby przeprowadzić klienta przez ten gąszcz ofert, zapisów, pokazać mu niuanse, pomóc zebrać dokumenty. Klienci często myślą, że jeżeli pójdą do pośrednika kredytowego, to będą musieli ponieść dodatkowe koszty, zapłacić pośrednikowi. Tak nie jest - usługi pośrednictwa kredytowego są bezpłatne, to banki chcąc pozyskać jak największą liczbę klientów płacą wynagrodzenie pośrednikom.

Zapraszamy do naszego biura w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Targowej 4 (obok sklepu Carrefour) od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00.


Tel. 604-39-00-75
Tel. 32 215-95-72
www.ekspert-kredyty.pl
e-mail: finanse@ekspert-kredyty.pl