Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 26 października 2012
  • wyświetleń: 3293

Bronów: znaleźli niewybuch

W Bronowie na ul. Bławatków podczas prac na terenie jednej z działek budowlanych pracownicy natknęli się na niewybuch.

Jak informuje Elwira Jurasz - rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej - na miejscu sprawą zajął się patrol saperski z Gliwic. Niewybuchem okazał się pocisk lotniczy o średnicy 14 cm z okresu II wojny światowej.

To nie jedyne zdarzenie policyjne ostatnich dni w naszej gminie. Policja szuka świadków wypadku, do którego doszło 21 października na ul. Lipowskiej ok. godz. 23.00, gdzie nieznany kierowca na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 36-letnią kobietą. Czechowiczanka ma złamaną rękę. Policja prosi świadków o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121230, nr alarmowe 997, 112.

23 października nieznany sprawca skradł z boksu znajdującym się przy sklepie na ul. Waryńskiego w Czechowicach-Dziedzicach siedem butli z gazem. Straty oszacowano na 1300 zł.

nan / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.