Wiadomości

  • 5 listopada 2012
  • wyświetleń: 2900

Atrakcyjne mieszkania w Pszczynie

Artykuł sponsorowany:

Bukowe Zacisze to nowe atrakcyjne mieszkania bardzo blisko centrum Pszczyny, przy ulicy 3 Maja. W budynku znajdują się lokale dwu- i trzypokojowe w przystępnej cenie od 3600 zł za m kw., co umożliwia skorzystanie z programu "Rodzina na swoim".

Bukowe Zacisze
Bukowe Zacisze


Bukowe Zacisze
Bukowe Zacisze


Bukowe Zacisze
Bukowe Zacisze - rzut mieszkania 3-pokojowego


Pszczyna to jedno z najpiękniejszych miasteczek województwa śląskiego. Stare miasto ze średniowiecznym układem urbanistycznym, kameralny rynek otoczony pięknymi kamienicami oraz pałac z rozległym parkiem nadają miastu szczególny charakter. Urok miasta przyciąga nie tylko turystów, ale również nowych mieszkańców. Dużym atutem dla wybierających tę lokalizację jest także położenie Pszczyny na przecięciu tras Katowice - Bielsko - Cieszyn i Oświęcim - Rybnik.

Nowy budynek posiada 15 bezczynszowych lokali mieszkalnych. Sąsiaduje z parkiem i skansenem. Bliskość ścisłego centrum miasta i przebiegająca niedaleko droga DK1 zapewniają dogodne położenie.

W toku realizacji Bukowego Zacisza szczególny akcent położono na kwestie projektowe oraz jakość wykonania. Oferowane mieszkania są funkcjonalne i wygodne, rozmieszczone na 4 kondygnacjach.

Ceramiczno żelbetowa konstrukcja budynku, stolarka okienna znakomitej jakości oraz rozwiązania budowlane najwyższej klasy przesądzają o solidności tej inwestycji. Obiekt jest ogrodzony, a teren wokół budynku zagospodarowany.

W ofercie są mieszkania:
- dwupokojowe - szczegóły na mojelokum.pl,
- trzypokojowe - szczegóły na mojelokum.pl.

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela, firmy Sunterm - tel. 784-063-116.