czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 6 listopada 2012
  • wyświetleń: 1695

Dzień Przedszkolaka w "11"

Chyba na stałe w tradycję Przedszkola Publicznego nr 11 w Czechowicach-Dziedzicach zapisał się Dzień Przedszkolaka świętowany początkiem października wspólnie z dziećmi i ich rodzicami.

Dzieci z grupy najmłodszej uczestniczyły w uroczystym Pasowaniu na Przedszkolaka. Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola oraz ich pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością.

Podczas uroczystości dzieci z zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu. Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek na dobry początek wspólnych czterech lat edukacji przedszkolnej. Niejednemu z rodziców łezka zakręciła się w oku.

Dzieci z poszczególnych grup przygotowały dla gości ciekawe inscenizacje z wykorzystaniem barwnych strojów - "Cyrk" i "Bal u Pani Jesieni". W pozostałych grupach dzieci przygotowały śmieszne i ciekawe montaże słowno-muzyczne, nie zabrakło również tańców i wierszyków.

Po oficjalnej części zaproszono przedszkolaki i ich rodziców na słodki poczęstunek zorganizowany dzięki rodzicom, następnie zaproszono gości do różnorodnych konkursów oraz zabaw ruchowo -tanecznych. Szczególnie dużo radości przysporzyły uczestnikom zabawy w odgrywaniu ról i zabawach tanecznych. Rodzice mieli również możliwość wykazania się wiedzą na temat przedszkola w zorganizowanym dla nich quizie.

Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne imprezy przy udziale zaproszonych gości.

Sylwia Mosoń, Beata Kołoczek

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.