Wiadomości

  • 9 listopada 2012
  • wyświetleń: 8885

Komendant Ogrocki przeniesiony

Komendant Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach Bogdan Ogrocki zostaje przeniesiony do Bielska-Białej. Zostanie komendantem komisariatu nr 1. Nową funkcję obejmie 19 listopada.

Komendant Bogdan Ogrocki, policja, PCK
Komendant Bogdan Ogrocki · fot. nan


- Nie jest to karne przeniesienie. Co sześć lat dokonuje się rotacji kard kierowniczych, aby wykorzystać wiedzę komendantów i ich doświadczenie - tłumaczy Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej Ireneusz Szwarga.

Miejsce komendanta Ogrockiego zajmie dotychczasowy komendant komisariatu policji nr 3 w Bielsku-Białej Jarosław Kwaśny, który pracuje w policji od 1986 r. - Pełnił różne funkcje kierownicze w strukturach policji w Bielsku-Białej. Od 2005 r. jest komendantem komisariatu nr 3 w Bielsku-Białej. Ma dużą charyzmę i doświadczenie w kierowaniu zasobami ludzkimi. Posiada duże doświadczenie zawodowe, jest człowiekiem otwartym - podkreśla komendant Szwarga.

Władze gminy na ostatniej sesji Rady Miejskiej podziękowały komendantowi Bogdanowi Ogrockiemu za wieloletnią współpracę.

nan / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.