Wiadomości

  • 10 listopada 2012
  • wyświetleń: 4566

Nagrody dla sportowców i trenerów

6 listopada w Urzędzie Miejskim zostały uroczyście wręczone nagrody za osiągnięcie wyników sportowych dla młodych zawodników i zawodniczek z terenu Gminy oraz dla ich trenerów. A mają się czym pochwalić!

Nagroda, sportowiec
Wręczono nagrody za osiągnięcia sportowe · fot. www.um.czechowice-dziedzice.pl


Nagrody wręczali burmistrz Marian Błachut, Przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny, Zastępca Burmistrza Maciej Kołoczek oraz Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej radny Stanisław Kopeć.

Uhonorowani i nagrodzeni zostali za swoje osiągnięcia zostali zawodnicy i trenerzy dwóch klubów - Paweł Wawrzyczek i Marta Wykupil z Klubu Sportowego Judo i ich trener Bogusław Tyl oraz Joanna Blachura, Dagmara Chmielniak, Karolina Kłaptocz i Bogusława Mazur (tenis stołowy) z Miejskiego Klubu Sportowego i ich trener Paweł Mazur.

Podziękowania i gratulacje za wkład w szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe otrzymali również Prezes Miejskiego Klubu Sportowego Adam Prończuk oraz Jacek Drążyk - zasłużony, wieloletni współpracownik MKS-u.

-----

Nagrody:

Klub Sportowy Judo

Bogusław Tyl - trener sekcji judo prowadzący szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym oraz krajowym współzawodnictwie sportowym,

Marta Wykupil - zawodniczka sekcji judo, zajęcie III miejsca w Pucharze Europy Juniorek Mł., V miejsca w Mistrzostwach Europy Juniorek Mł., I miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorek Mł., dwóch I miejsc oraz II miejsca w Pucharze Polski Juniorek Młodszych

Paweł Wawrzyczek - zawodnik sekcji judo, zajęcie I miejsca i trzech II miejsc w Pucharze Europy Juniorów Mł., I miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów Mł., dwóch I miejsc w Pucharze Polski Juniorów Młodszych

Miejski Klub Sportowy

Paweł Mazur - trener sekcji tenisa stołowego, prowadzący szkolenia zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w krajowym współzawodnictwie sportowym.

Joanna Blachura, Dagmara Chmielniak, Karolina Kłaptocz, Bogusława Mazur - zawodniczki sekcji tenisa stołowego, zdobyły I miejsce w rozgrywkach III ligi kobiet Śląskiego Związku Tenisa Stołowego w sezonie 2011/2012 (awans do II ligi).

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.