czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 18 listopada 2012
  • wyświetleń: 6436

Kolizja na ulicy Legionów

17 listopada około 11.25 na skrzyżowaniu ulic Legionów i Pasieki w Czechowicach-Dziedzicach doszło do kolizji samochodów marek Dacia i Skoda. W wyniku zderzenia w jednym z samochodów doszło do rozszczelnienia zbiornika z gazem LPG, przez co istniało realne zagrożenie wybuchu.

Reklama

Na miejsce niezwłocznie skierowano dwa zastępy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, karetkę Pogotowia Ratunkowego oraz radiowóz Straży Miejskiej.

Wypadek na skrzyżowaniu ulic Legionów i Pasieki w Czechowicach-Dziedzicach · fot. coosmider / klub czecho.pl


Po przybyciu na miejsce zdarzenia strażacy odłączyli akumulatory w obu pojazdach, wytyczyli strefę bezpieczeństwa i przystąpili do schładzania butli z ulatniającym się gazem, funkcjonariusze Straży Miejskiej zorganizowali objazd, gdyż odcinek ulicy Legionów gdzie doszło do zdarzenia został wyłączony z ruchu.

Na szczęście żadna z osób uczestniczących w tym zdarzeniu nie odniosła żadnych obrażeń. Około 14.00 po zakończonych działaniach straży i policji usunięto skutki powstałej kolizji i przywrócono ruch na ul. Legionów.

coosmider / klub.czecho.pl / klub.czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.