czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 25 listopada 2012
  • wyświetleń: 1952

4,5 miliona złotych do rozdania

Aż niemal 4,5 mln zł środków unijnych jest do rozdania dla przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i rybaków za pośrednictwem Stowarzyszenia LGR "Bielska Kraina" na podnoszenie wartości produktów i rozwój usług oraz na reorganizację i dywersyfikację działalności gospodarczej, dywersyfikację zatrudnienia i tworzenie nowych miejsc pracy.

Wystarczy do 21 grudnia złożyć odpowiedni wniosek w przynajmniej jednym z dwóch konkursów ogłoszonych przez Zarząd Województwa Śląskiego. Aby wziąć udział w konkursie, wcale nie trzeba prowadzić działalności rybackiej - wystarczy prowadzić działalność bądź po prostu działać na obszarze zależnym od rybactwa - a zatem na terenie Gminy Czechowice-Dziedzice, i nie tylko. Wnioski należy składać w siedzibie LGR, przy ul. Tadeusza Regera 81 w Bielsku-Białej.

Termin składania wniosków w obu konkursach upływa 21 grudnia.

Szczegółowych informacji na temat konkursów można uzyskać w biurze LGR Bielska Kraina z siedzibą przy ul. Regera 81 w Bielsku-Białej 43-382, tel. (33) 810-57-35, e-mail: biuro@bielskakraina.pl oraz w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego Wydział Terenów Wiejskich, Katowice ul. Dąbrowskiego 23, pok. 544, tel. (32) 77 -40-544.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.