Wiadomości

  • 26 listopada 2012
  • 30 listopada 2012
  • wyświetleń: 3693

Wolne miejsca w Żłobku Miejskim

3 grudnia placówka rozpocznie zajęcia dla dzieci w pełnym wymiarze. Są jeszcze wolne miejsca i możliwość zapisania dziecka.

żłobek
fot. UM Czechowice-Dziedzice


żłobek
Żłobek Miejski po remoncie. · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Zainteresowane osoby mogą zgłosić się do placówki na ulicę Mickiewicza 19 i pobrać karty zgłoszenia oraz uzyskać szczegółowe informacje dotyczące kwalifikacji. Kartę zgłoszenia można również pobrać ze strony www.zlobek.czechowice-dziedzice.pl

Żłobek jest już otwarty dla dzieci i rodziców - jeszcze przed przyjęciem dzieci, do 30 listopada trwają dni otwarte (dla rodziców i dzieci zakwalifikowanych oraz zainteresowanych przyjęciem do placówki). Rodzice wraz z dziećmi chętnie korzystają z tej możliwości.

W trakcie wizyty można obejrzeć wyremontowaną placówkę, porozmawiać z pracownikami, pobawić się z dzieckiem, obserwować jak reaguje na nowe otoczenie. Odbywają się w tym czasie również zajęcia dla dzieci. Taki czas wdrażania dziecka do nowego miejsca pozwala mu przyzwyczaić się, łagodniej przeżyć późniejszą rozłąkę z rodzicami i opiekunami. Z drugiej strony rodzice są świadomi tego, jak wygląda miejsce gdzie oddają swoje pociechy i w jakich warunkach sprawowana jest opieka nad nimi.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.