czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 27 listopada 2012
  • wyświetleń: 13087

Dobre Smaki: kuchenne rewolucje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobre Smaki" podaj

Artykuł sponsorowany:

Od kilkunastu dni metamorfozę przechodzi jedna z czechowickich restauracji. Restauracja znana onegdaj jako Mobile Bar, a ostatnio Kebab, zmieniła po raz kolejny nazwę. Nowa nazwa to Restauracja & Grill "Dobre Smaki".

Dobre Smaki


Zmieniła się nazwa, ale zmieniły się również osoby prowadzące restaurację. Jest to małżeństwo, rdzenni mieszkańcy Czechowic, których pasją jest gotowanie i dobre jedzenie. Zapragnęli oni stworzyć restaurację ze smacznymi potrawami, oferującą ciepłe, klimatyczne wnętrze z dobrą muzyką i miłą obsługą.

Z pewnością takich miejsc w naszym mieście brakuje.

Obecnie w restauracji jest dopracowywane menu. Są już serwowane potrawy z grilla, oraz tradycyjne polskie dania. Z biegiem czasu pojawią się dania bardziej wykwintne, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia, przy czym nie będą to dania drogie.

Na pełną metamorfozę pewnie przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale już obecnie zapraszamy do odwiedzenia restauracji.

W restauracji Dobre Smaki organizowane są imprezy okolicznościowe.

30 listopada odbędzie się Zabawa Andrzejkowa. Zapraszamy wszystkich na zabawę. Więcej informacji na stornie www.dobresmaki.eu.

Wszystkim Andrzejom składamy serdeczne życzenia imieninowe, a dla dwóch pierwszych, którzy pojawią się w Restauracji Dobre Smaki w dniu 27 listopada na hasło czecho.pl mamy bezpłatne zaproszenia na zabawę.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z kuponu rabatowego w serwisie dobryinteres.pl - kebab z frytkami i surówką za 11,40 zł zamiast 19 zł !!!

Restauracja & Grill Dobre Smaki

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Piasta 20 przy drodze DK1

tel. 322151138
fax 322154878
kom. 501395494

Dobre Smaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dobre Smaki" podaj