Wiadomości

  • 13 lutego 2005
  • wyświetleń: 1271

Śmierć na torach - policja poszukuje świadków zdar

Policja poszukuje świadków zdarzenia, które miało miejsce 11 lutego na terenie dworca PKP w Czechowicach-Dziedzicach. Prawdopodobnie około godziny 20 doszło tam do tragicznego zdarzenia, w wyniku którego śmierć pod kołami pociągu towarowego poniósł mężczyzna o nieustalonych dotąd tożsamości.

Zwłoki mężczyzny zostały ujawnione około 20.15 na torze przy peronie nr 3. Poczynione dotąd ustalenia wskazują, że był to czyn samobójczy. Niestety dotąd nie zdołano ustalić kim jest ofiara.

Policja podaje rysopis - wiek 35–40 lat, wzrost około 175 cm, szczupła budowa ciała, twarz owalna, wystające kości policzkowe, włosy krótkie – ciemne, widoczna łysina czołowa. Znakiem charakterystycznym jest blizna z lewej strony twarzy, ciągnąca się od ucha wzdłuż żuchwy o długości około 8 cm. Mężczyzna miał na sobie szare spodnie, szare skarpety, czarne, sznurowane półbuty, popielaty sweter z czarnym, poprzecznym pasem, kurtkę brązową z kapturem i szarą podpinką oraz czarne skóropodobne rękawiczki.

Osoby, które dysponują informacjami na temat tego zdarzenia lub też mogą pomóc w ustaleniu tożsamości ofiary proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach tel. (32) 215-32-35, (33) 812-12-08, lub też z telefonem 997.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.