czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 1 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2690

Konkurs: SP 4 walczy o pracownię

Do 17 grudnia można głosować na Szkołę Podstawową nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach-Dziedzicach w konkursie "Tesco dla Szkół - ". Placówka może wygrać pracownię multimedialną wraz z tablicami interaktywnymi, ale konieczna jest pomoc internatów.

Konkurs "Tesco dla Szkół - " to połączenie sztuki filmowania z lekcją o zasadach zdrowego odżywiania i świadomego wybierania produktów. Celem jest zdrowe i racjonalne żywienie.

Uczniowie nakręcili krótki film Zdrowa "4" promujący zdrowe spożywanie produktów:Od 19 listopada do 17 grudnia trwa się głosowanie internautów. Głosować można raz dziennie po zarejestrowaniu się na stronie www.tescodlaszkol.pl (w galerii filmów należy wybrać województwo: śląskie, powiat: bielski, miejscowość: Czechowice-Dziedzice).

Im więcej osób zagłosuje na filmik, tym większe szanse na wygranie pracowni multimedialnej wraz z tablicami interaktywnymi. Liczy się każdy głos dlatego, uczniowie proszą o wsparcie! Wystarczy założyć konto i codziennie oddawać głos.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.