czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2406

Kradną i niszczą samochody

Kradzieże oraz uszkodzone samochody to bilans ostatnich zdarzeń policyjnych na terenie naszej gminy. W jednym przypadku poszkodowany właściciel uszkodzonego samochodu wskazał policji sprawcę.

3 grudnia w klubie fitness przy ul. Kazimierza Przerwy-Tetmajera ktoś skradł buty zimowe o wartości 429 zł. Z kolei w nocy z 4 na 5 grudnia nieznani sprawcy z terenu budowy skradli 99 sztuk betonowych obrzeży o wartości 1800 zł.

2 tys. zł strat poniósł właściciel samochodu osobowego marki Opel. W samochodzie zniszczone (wgniecione) zostały tylne drzwi. Do zdarzenia doszło 1 grudnia przy ul. Wyspiańskiego.

Z kolei sprawca, który porysował powłokę lakierniczą osobowej mazdy trafił na policję. Właściciel zniszczonego samochodu wskazał sprawcę. W wyniku zniszczeń poniósł on straty w wysokości 800 zł. Teraz za zniszczenie mienie sprawcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

nan / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.