czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 17 lutego 2005
  • wyświetleń: 1156

Siła wiary i nadziei

Dwa lata temu 21-letnia dziś Tamara usłyszała wyrok, który brzmiał - białaczka. Gdy dowiedziała się o swojej chorobie nie sądziła, że czeka ją bolesna walka o zdrowie. Dziś okazuje się, że silna nadzieja nie wystarczy. O losach Tamary Dawid pisaliśmy już kilka tygodni temu. Chora dziewczyna i jej rodzice nadal proszą o pomoc. Dziękują wszystkim czytelnikom za przekazane już pieniądze i wsparcie. Leczenie w Klinice Hematologii i Transplantacji Szpiku w Katowicach jest bardzo drogie. Pieniądze są również potrzebne na przeszczep szpiku kostnego.

Obecnie dziewczyna jest w szpitalu. Wciąż czeka na przeszczep. Ostatnie dni były dla niej szczególnie ciężkie. Jej koleżanka z sali, która również miała białaczkę zmarła. - To załamało Tamarę - mówi jej mama. - Z drugiej strony wiemy, że wyniki badań naszej córki są lepsze i to daje nam nadzieje i siłę, choć zdarzały się już naprawdę ciężkie chwile - dodaje mama Irena Dawid.

Więcej, czytaj w papierowym wydaniu Echa

Podajemy numer konta na które można dokonać wpłaty na leczenie Tamary Dawid.
Bank Spółdzielczy – Czechowice -Dziedzice, 718453-0002-00207366-30000010


Zobacz także artykuł: czecho.pl/wydarzenia/wydarzenia-pokaz.php?id=1238 class=dodaj>Nie pozwólmy jej odejść!

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.