czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 13 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2655

Mikołajki dla SON "Wsparcie"

7 grudnia z inicjatywy Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Wsparcie" oraz uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się mikołajkowe spotkanie dla podopiecznych stowarzyszenia.

Na spotkanie przybyli Grzegorz Szetyński wicestarosta bielski, Alicja Mizera Radna Rady Powiatu w Bielsku Białej, Maciej Kołoczek wiceburmistrz miasta Czechowice-Dziedzice, a także ksiądz Antoni Moczko proboszcz parafii Wspomożenia Wiernych w Czechowicach-Dziedzicach.Część artystyczną zapewnił zespół wokalny z POPP "Art." w Czechowicach-Dziedzicach pod kierownictwem Sławomira Błachuta działający przy SP nr 2. Spotkanie mikołajkowe było doskonała okazją do spędzenia wspólnie czasu, integracji, a przede wszystkim dobrej zabawy, którą doskonale zorganizowali uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu i Koła PCK pod opieką Teresy Szczerbowskiej. Karaoke, zabawy ruchowe, ciekawe i liczne konkursy to tylko nieliczne atrakcje jakie przygotowali.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.