czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 17 lutego 2005
  • wyświetleń: 875

Głupi żart w prokuraturze... - skandaliczne zdjęci

Z głupiego żartu zrobiła się sprawa, którą zajmie się prokuratura. Obsceniczne zdjęcia uczniów z Jastrzębia krążyły po internecie. Na zimowisku w Ustroniu dla dzieci górników z "Zofiówki" nastolatki piły piwo. Było nudno więc wpadli na pomysł, że porobią sobie zdjęcia. Powysyłali je znajomym.

Zdjęcia z zimowiska natychmiast obiegły miasto. Potem wylądowały w internecie. Na zdjęciach chłopcy pokazują genitalia, są sceny seksu oralnego. Po interwencji dyrektorki szkoły z witryny internetowej zdjęcia zniknęły, ale osoba, która je tam zamieściła odgraża się, ze wkrótce znów pojawia się w sieci. Dyrektorka złożyła doniesienie do prokuratury. Autor zdjęć domyśla się kto mógł umieścić je w internecie.

Radio Mega FM

Przypomnijmy, że ostatnio podobna sprawa miała miejsce w Czechowicach-Dziedzicach. Zdjęcia dziewczyn z jednej z szkół zostały opublikowane w internecie. Być może ta sprawa opamięta niektórych przed umieszczaniem tego typu zdjęć na internetowych stronach.

czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.