czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 24 grudnia 2012
  • 27 grudnia 2012
  • wyświetleń: 1644

Co się czyta w naszym urzędzie?

Firma Garmond z Krakowa zakupi i dostarczy prasę do Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach w 2013 roku. Przyjrzeliśmy się liście tytułów, które trafiają do rąk urzędników.

Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach
Urzędnicy chętnie sięgają po prasę. Na przyszły rok ratusz zamówi 36 tytułów · fot. czecho.pl


Na liście gazet i czasopism, po które sięgają czechowiccy urzędnicy, znalazło się 36 tytułów (siedem mniej niż przed rokiem). Najbardziej poczytną prasą jest "Dziennik Gazeta Prawna" (w tym wersja Premium), "Gazeta Czechowicka" oraz "Wspólnota", które UM chce zamówić w 5 egzemplarzach. Do trzech biur trafi "Gazeta Sołecka", a do dwóch "Gazeta Wyborcza" oraz "Gazeta Samorządu i Administracji".

Na liście tytułów dominują przede wszystkim pisma poruszające tematykę prawną i samorządową dotyczącą finansów publicznych oraz planowania przestrzennego. W wykazie pojawiły się też dwa czasopisma komputerowe; jest także periodyki, m.in. miesięcznik "Świat problemów".

Za dostawę prasy ratusz zapłaci ponad 15 tysięcy złotych.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.