czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 29 grudnia 2012
  • wyświetleń: 4543

Sukces licealisty z Czechowic

W siedzibie Oddziału Rejonowego Zarządu Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Bielsku-Białej w imieniu Pani Małgorzaty Handzlik Poseł do Parlamentu Europejskiego, Pani Karolina Machajska, jej asystentka, wręczyła Tomaszowi Przybyle główną nagrodę w IV Edycji Konkursu wiedzy o Międzynarodowym Prawie Humanitarnym Konfliktów Zbrojnych.

Tomasz Przybył
Tomasz Przybył z Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie · fot. loczedze.kvs.pl


Nagrodą tą jest wyjazd do Brukseli, w programie którego jest także zwiedzanie Parlamentu Europejskiego. Katarzyna Ożóg-Gilowska Wiceprezes OR PCK w Bielsku-Białej, pod której kierunkiem laureat przygotowywał się do konkursu, wręczyła w imieniu zarządu nagrody książkowe Tomaszowi Przybyle oraz wyróżnionemu w konkursie Kamilowi Bielowi.

Prace konkursowe oceniała komisja pod kierownictwem dr Arkadiusza Wąsińskiego, Dziekana Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej.

Na tej uroczystości również Stefan Kurdek, Wiceprzewodniczący Krajowej Rady HDK PCK złożył na ręce dyrektora Jana Bierońskiego dyplom za udział szkoły w XI Turnieju Honorowego Krwiodawstwa PCK Szkół Ponadgimnazjalnych i Wyższych pod patronatem Kuratora Śląskiego.

aka / czecho.pl, źródło: LO im. Marii Skłodowskiej-Curie

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.