czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 9 stycznia 2013
  • wyświetleń: 9292

BIGA w Czechowicach-Dziedzicach

Artykuł sponsorowany:

W Czechowicach-Dziedzicach, na ul. Słowackiego 17, w dniu 16 stycznia o godz. 8:00 zostanie otwarty nowy sklep odzieżowy BIGA. Na ponad 700 m2 powierzchni handlowej będzie można nabyć odzież i akcesoria znanych marek po bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy na wielkie otwarcie!

biga


biga


Niskie ceny, znane marki, dobra jakość - to cechuje wszystkie sklepy sieci BIGA, których na terenie Polski jest już 48. Na pewno każdy znajdzie w sklepie BIGA coś dla siebie. BIGA dba o swoich klientów: codziennie nowy towar, liczne promocje i akcje konkursowe - na to mogą liczyć klienci sieci BIGA.

W ofercie BIGA znajdują się takie znane i cenione marki, jak m.in: Adidas, Nike, Reeebok, Puma, H&M, Zara, Dolce&Gabbana, Channel, Yves Saint Laurent. Nasza firma pojawia się w mediach i stale obecna jest na znanych blogach z modą. W jednym z programów "Dzień Dobry TVN", Tomasz Jacyków odwiedził punkt handlowy w Sosnowcu. Ponadto informacja na temat BIGA pojawiła się m.in. w magazynie "Elle" .

biga


Firma BIGA od początku swojego istnienia stara się aktywnie wspierać różne inicjatywy społeczne, pomagać potrzebującym, szczególnie najmłodszym. Obecnie BIGA wspiera dzieci z Domu Dziecka w Winiarach, finansując naukę języka angielskiego 23 podopiecznych.

Na codziennie aktualizowanej stronie internetowej www.bigastyl.pl dostępne są dodatkowe informacje na temat sklepów, asortymentu, jak również aktualne akcje promocyjne i konkursy dla klientów.

W BIGA zakupy zawsze są udane!

Otwarcie nowego sklepu BIGA - 16 stycznia, godz. 8:00

Czechowice-Dziedzice, ul. Słowackiego 17 (naprzeciwko Banku Spółdzielczego)

www.bigastyl.pl