czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 23 stycznia 2013
  • wyświetleń: 11524

Drewno do kominka w dobrej cenie

Artykuł sponsorowany:

Firma Wabruk z Czechowic-Dziedzic oferuje wysokiej jakości drewno kominkowe: dąb, brzozę, buk, drzewa iglaste i inne. Na życzenie klienta drewno jest cięte gratis na określony wymiar.

kominek
Drewno do kominka w dobrej cenie w firmie Wabruk


Przy zamówieniu dużych ilości firma Wabruk proponuje dodatkowo atrakcyjny rabat. Transport powyżej 5mp na terenie gmin Czechowice-Dziedzice, Bestwina, Goczałkowice i ościennych miejscowości jest darmowy.

Wabruk oferuje także brykiet torfowy w workach 25 kg (w cenie 18 zł). Jest on wytwarzany z najwyższej jakości torfu, przyjazny środowisku i wolny od chemicznych domieszek stosowany bez ograniczeń zarówno w tradycyjnych piecach domowych jak i w kominkach, kotłowniach miejskich, zakładowych, ciepłowniach i elektrociepłowniach. Produkowany bez dodatku substancji wiążących, tylko dzięki nowoczesnej technologii brykietowania pod wysokim ciśnieniem z rozdrobnionego i wysuszonego paliwa, zwarte kawałki torfu są ekologicznie czystym surowcem

Zalety brykietu torfowego można długo wymieniać, ale to przede wszystkim: brak czarnej sadzy zanieczyszczającej komorę spalania, popiół po spaleniu jest w całości ekologiczny, można go również mieszać z węglem, drewnem i innymi brykietami.

Wartość opałowa brykietu wynosi 15835 kJ/kg, a wartość ciepła spalania to 18601 kJ/kg.

Popiół, który pozostaje po spaleniu brykietu jest cennym nawozem na działkę, sad czy ogród. Posiada wszystkie niezbędne mikroelementy, które chronią rośliny od wielu chorób, wzmacniają procesy dojrzewania i nadają jarzynom i płodom trwałość przy magazynowaniu w ciągu całego okresu przechowywania. Stosować go można między innymi w hodowli zboża, jarzyn, paszy.

------

Wabruk ZUH
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Ślepa 10
Tel. 32 215-28-79
Tel. kom. 667-855-322