czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 9 stycznia 2013
  • wyświetleń: 4603

Policja ustaliła sprawców pobicia

Policjanci z Czechowic-Dziedzic ustalili i zatrzymali sprawców pobicia 30-letniego mężczyzny, do którego doszło w sylwestrową noc w jednym z miejscowych lokali. Za przestępstwo to grozi im teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Do zdarzenia doszło tuż przed 3.00 nad ranem. W lokalu odbywała się impreza w zamkniętym gronie, gdy nagle pojawił się nieproszony gość. Dwaj uczestnicy balangi, zamiast grzecznie wyprosić "obcego", od razu rzucili się na niego z pięściami. Pobili go i wyrzucili z lokalu.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci szybko ustalili, że związek z pobiciem mogą mieć dwaj czechowiczanie w wieku 18 i 27 lat. Młodszy został wczoraj zatrzymany. Starszy wiedząc, że jest poszukiwany zgłosił się na przesłuchanie. Obaj sprawcy usłyszeli zarzuty udziału w pobiciu, za co mogą trafić do więzienia na najbliższe 5 lat.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.