czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 12 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1876

Starostwo otwarte na rady

Starosta bielski - Andrzej Płonka - zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu do wzięcia udział w cyklu spotkań, służących diagnozowaniu sytuacji lokalnej oraz wyznaczeniu priorytetów rozwoju powiatu.

Reklama

Podczas spotkań przeprowadzona zostanie także analiza sytuacji społecznej, gospodarczej i infrastrukturalnej powiatu, wyznaczone zostaną kierunki jego przyszłego rozwoju oraz działania służące realizacji założonych postulatów.

Pierwsze z cyklu 4 spotkań o charakterze warsztatowym odbędzie się w dniu 22 stycznia 2013 r. w godzinach 11:00 - 15:30 w sali 122, I piętro Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej, ul. Piastowska 40 . Terminy kolejnych spotkań zostaną podane do publicznej wiadomości
w późniejszym terminie.

- W związku z tym, że głos społeczności lokalnej jest bardzo potrzebny w procesie aktualizacji każdego dokumentu strategicznego wyznaczającego kierunki rozwoju regionu raz jeszcze serdecznie zapraszam mieszkańców powiatu do udziału w spotkaniu - mówi starosta bielski - Andrzej Płonka.

ab / czecho.pl

źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.