czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 15 stycznia 2013
  • wyświetleń: 3095

Interwencje: straż i policja

Zatrzymany sprawca pobicia, pijany kierowca, pożar kontenera na śmieci oraz kolizja drogowa to bilans interwencji policji i straży pożarnej ostatnich dni w naszej gminie.

Reklama

Pierwsza interwencja dotyczyła zatrzymania 49-letniego mężczyzny, który pobił 58-latka z Ligoty. Jak informuje policja do zdarzenia doszło w Zabrzegu na ul. Miliardowickiej. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło 10 stycznia.

12 stycznia na ul. Jeżynowej w Czechowicach-Dziedzicach policjanci zatrzymali 23-letnią kobietę, która mając ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu kierowała samochodem osobowym marki Mercedes.

Z kolei w niedzielę 13 stycznia straż pożarna interweniowała przy ul. Legionów, gdzie gaszono kontener ze śmieciami, a przy ul. Wapienickiej w Ligocie strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia po kolizji drogowej.

nan / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.