czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 16 stycznia 2013
  • 18 stycznia 2013
  • wyświetleń: 10476

Nowy sklep rybny w Czechowicach

Artykuł sponsorowany:

W Czechowicach-Dziedzicach otwarto sklep rybny "Grube Ryby". Oprócz szerokiej oferty ryb, sklep oferuje sushi. I tu niespodzianka - w piątek 18 stycznia w sklepie odbędzie się pokaz przyrządzania sushi! Pokaz odbędzie się od godz 13.00 do 16.30.

grube ryby


SUSHI MENU - GRUBE RYBY

Komu jednak nie chce się robić samemu sushi, może zamówić je w sklepie. Realizacja zlecenia już w następny dzień lub tego samego dnia popołudniu, jeśli zlecenie zostało złożone rano. Istnieje również możliwość dowozu - powyżej 100 zł dowóz jest gratis. Lista zestawów sushi wraz z cenami znajduje się w plikach do pobrania (obok).

W ofercie sklepu znajdziemy świeże ryby (tusze) - halibuta, dorsza, makreli, dorady, amura, pstrąga, łososia i karpia. Sklep zaopatrywany jest w świeże ryby dwa razy w tygodniu. Docelowo będzie też można kupić żywe ryby z akwarium.

Oprócz tego w sklepie kupimy wędzone ryby, kawior, anchois, śledzie, sałatki rybne, owoce morza, przyprawy do ryb, swojski żurek i biały barszcz.

Uwaga - promocja na Dzień Babci - każda babcia robiąca 21 stycznia zakupy w sklepie otrzyma rabat w wysokości od 10 do 15 %.

Sklep rybny GRUBE RYBY
Czechowice - Dziedzice
ul. Targowa 9 (po przekątnej drogerii Sylwia - nowe szare budynki)
tel. 507069073
Nasz profil na Facebooku