czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 16 stycznia 2013
  • 17 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2045

AIP: Spotkanie dla operatywnych

Za nami:

17 stycznia w Bielsku-Białej odbędzie się III już edycja spotkania StartUp Mixer organizowanego przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.

Reklama

startup mixer


Pierwszy w 2013 roku StartUp Mixer poświęcony będzie m.in. tematyce szkoleń: jak sprostać zapotrzebowaniu klientów, jak budować swoją ofertę czy szukać dobrych szkoleń na rynku. W wydarzeniu wezmą udział startupy działające przy AIP ATH, w roli eksperta gościł będzie Kamil Jarosz, praktyk PR, trener, manager projektów.

StartUpMixer to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów, pozyskiwaniu wiedzy biznesowej oraz swobodnej wymiany doświadczeń. Wydarzenie jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez AIP w całej Polsce. Przedsięwzięcie adresowane jest do firm działających w Inkubatorach oraz do osób myślących o założeniu własnej firmy i wszystkich zainteresowanych. Ma za zadanie pomóc w tworzeniu oraz efektywnym rozwijaniu swoich działalności.

Po raz pierwszy organizowane w Bielsku-Białej spotkanie będzie miało miejsce w progach Piwnicy Zamkowej na Wzgórzu. Początek spotkania o godzinie 18.00.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.