czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 18 stycznia 2013
  • 22 stycznia 2013
  • wyświetleń: 3341

TKKG:Karnawałowy Maraton Tańca

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj

Artykuł sponsorowany:

Już w środę 23 stycznia Elżbieta Zarębska zaprasza wszystkich miłośników tańca na salę Telewizyjnego Klubu Kwadransowych Grubasów przy ulicy Tetmajera 14a na Karnawałowy Maraton Tańca. Start o godzinie 18.00!

Artur Stelmaczonek
Artur Stelmaczonek


Pracownia Stylu Fantasy


Specjalnym gościem będzie Artur Stelmaczonek, którego występ zaplanowano na 19.00. Zaprezentuje on układ Modern-jazz.

Artur jest uznanym choreografem, pedagogiem i tancerzem. Jest założycielem i choreografem rybnickiego Teatru Tańca Navras. Wraz z grupą zdobył wiele nagród i wyróżnień na ogólnopolskich festiwalach teatralnych. Uczestniczył w licznych międzynarodowych warsztatach i konferencjach tanecznych, rozwijając różne techniki tańca, m.in.: taniec współczesny, taniec klasyczny, jazz, modern jazz pod kierunkiem polskich i zagranicznych tancerzy i choreografów.

Na zajęciach kładzie nacisk na zwiększenie świadomości własnego ciała, używanie przestrzeni, dynamiki i ciężaru ciała w tańcu.

O godzinie 18.00 w układzie jazzowym wystąpią Martyna Chanek oraz Zuzanna Gabryś.

Na godzinę 20.00 zaplanowano szaleństwo z rytmie Zumby, która jest fuzją tańca i aerobiku. To przede wszystkim dobra zabawa, podczas której uczestnicy nie zdają sobie nawet sprawy, że ćwiczą.

Zumba zdobyła sobie już wielu zwolenników. Osoby, które choć raz tego spróbowały wracają do Telewizyjnego Klubu Kwadransowych Grubasów na kolejne zajęcia. Te zajęcia poprowadzi Patrycja Porczyńską.

Atrakcją Maratonu , poza zajęciami tanecznymi będzie udział Pracowni Stylu Fantasy Urszula Moron, która promocyjnie w dniu maratonu wykona bezpłatnie manicure hybrydowy w pełnej gamie kolorystycznej.

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy!

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 145, Tetmajera 14a

tel. 032 2152283
kom. 0604248845

Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Telewizyjny Klub Kwadransowych Grubasow" podaj